Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

Grupa Kapitałowa Iglotex

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nowego zespołu, będziesz odpowiedzialna/y za:

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami w kanale gastronomicznym na powierzonym terenie,
  • fachową obsługę i doradztwo kulinarne dla partnerów biznesowych,
  • aktywną sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych zamówień w sektorze HoReCa,
  • realizację zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,
  • monitorowanie terminowego spływu należności.

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że będziesz osobą, która:

  • posiada doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w branży gastronomicznej,
  • wykazuje się znajomością lokalnego rynku gastronomicznego HoReCa,
  • cechuje się wysokimi umiejętnościami w obszarze technik sprzedaży,
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B,
  • ma wykształcenie co najmniej średnie,
  • posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,
  • ma pasję kulinarną, jest samodzielna, dynamiczna i zaangażowana w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Wymagania

Spółki zatrudniające:
Siedlce - Iglotex Łukasz Sp. z o.o. Filia Siedlce, ul. Warszawska 5, 08-130 Kotuń;  Łódź; Raszyn - Iglotex Dystrybucja Sp. z o. o. Filia Warszawa, ul. Sokołowska 10, 05-090 Puchały; Sosnowiec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. Filia Sosnowiec, ul. Lenartowicza 188, 41-200 Sosnowiec.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Catering / Gastronomia, Praca Doradztwo / Konsulting