Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Klient InfoPraca.pl

Częstochowa, śląskie

Do firmy działającej na rynku energii odnawialnej, obecnie poszukujemy osób do współpracy jako:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Częstochowa

Poszukujemy ludzi, którzy chcą pracować w nowoczesnej, stabilnej i nieustannie rozwijającej się branży.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i urządzeń OZE
  • Aktywne pozyskanie nowych Klientów
  • Negocjowanie warunków umowy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem

Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży

Oferujemy :

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, najlepsze warunki prowizyjne w branży oraz możliwość elastycznych form współpracy
  • Wsparcie doświadczonego Managera
  • Szkolenia merytoryczne, techniczne oraz sprzedażowe
  • Dobrą atmosferę pracy oraz brak korporacyjnego podejścia • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Jasną i przejrzystą ścieżkę kariery
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.