Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki (OZE)

Columbus Energy S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Od: Columbus Energy S.A.
Miejsce pracy: Olsztyn

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów indywidualnych lub biznesowych, oraz sprzedaż wyjątkowego produktu firmy.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż innowacyjnych abonamentów na słońce, oraz pozostałych produktów dostępnych w naszej ofercie
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych lub biznesowych na instalacje fotowoltaiczne
  • realizację założonych celów sprzedażowych
  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej sprzedaży dla klienta indywidualnego lub dla firm
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek OZE
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • wsparcie firmy w ramach umawiania spotkań z klientami indywidualnymi
  • systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku Aplikuj