Przedstawiciel handlowy - doradca techniczny

WENO Sp. z o.o. Technika Mocowań Sp. k.

wielkopolskie, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

opis stanowiska pracy:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • promocja produktów oraz przygotowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta
  • uczestnictwo w szkoleniach produktowych oraz targach
  • dbałość o dobry wizerunek własny i firmy

wymagania :

  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych lub obsłudze klienta
  • samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • znajomość technik zamocowań w budownictwie lub przemyśle
  • umiejętność negocjacji i prezentacji produktów
  • prawo jazdy kat. B
  • stały dostęp do internetu (własny komputer)

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • wysokiej jakości produkty handlowe
  • szkolenia produktowe,
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od sprzedaży

umowa:

  • okres próbny, później czas nieokreślony

wynagrodzenie:

  • 2500 - 12000 €

premie:

  • nieograniczona wysokość wynagrodzenia uzależniona od wysokości sprzedaży

Prezentacja firmy

Dystrybutor profesionalnych kotew mechanicznych i chemicznych, wkrętów s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting