Przedstawiciel handlowy - branża sportowo-turystyczna

Red Bird Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Red Bird jest w Polsce dystrybutorem marek Contigo, Pacsafe, Troika, Vaude, Thermos, Mac in Sac, oraz producentem marek Dr.Bacty, LuckyLock, SevenStones. Swoje produkty dostarczamy do sieci sklepów sportowych oraz indywidualnych właścicieli sklepów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż wybranych marek w podległym regionie.

Wymagania

Szukamy utalentowanego handlowca niedocenianego w swoim obecnym miejscu pracy.

Wymagania (oprócz zdolności handlowych):

- znajomość branży

- prawo jazdy (B)

- wysoka kultura osobista

- znajomość excela w stopniu umożliwiającycm analizowanie danych i przygotowywanie danych do analizy.

Prezentacja firmy

Łódzka firma zajmująca się importem, produkcją i dystrybucją mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi