Przedstawiciel handlowy (branża spawalnicza)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Konin, Kalisz, Jarocin, wielkopolskie

Miejsce pracy: Konin, Kalisz, Jarocin

Praca na obszarze lokalizacji: Konin, Kalisz, Jarocin, Pleszew, Gostyń, Krotoszyn

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z firmą
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe, takie jak: karta MultiSport, kursy językowe, dofinansowanie wypoczynku, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Duża samodzielność w działaniu

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu B2B w branży technicznej (min. 2 lata)
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne z zakresu: elektronika/ automatyka/ elektrotechnika/ mechatronika/ mechanika i budowa maszyn
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office
  • Umiejętności budowania relacji, sumienność i konsekwencja w osiąganiu celów

Zadania:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wizyty handlowe u Klientów
  • Doradztwo techniczne
  • Realizacja zadań budżetowych
  • Rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze działania (obszar Konina, Kalisza, Jarocina, Pleszewa, Gostynina, Krotoszyna)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials