Przedstawiciel Handlowy (BRANŻA ROWEROWA) Częstochowa

P. P. H. ARTPOL

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
Sprzedaż rowerów, części i akcesoriów rowerowych
Obsługa dotychczasowych oraz intensywne poszukiwanie nowych kontrahentów; sporządzanie ofert dla nowych klientów,
Rozwój sieci oraz rynku sprzedaży rowerów na terenie Polski (w perspektywie również poza granicami kraju);
Budowanie i wdrażanie strategii marketingowej i sprzedażowej
Promocja firmy i jej wyrobów
Opracowywanie i realizacja planów sprzedaży
Opieka nad kluczowymi klientami
Negocjacje umów w sprzedaży i w zakupie
Współpraca ze specjalistycznymi sklepami rowerowymi
Możliwość AWANSU na stanowisko DYREKTORA DZIAŁU HANDLOWEGO -
Zbudowanie Działu Handlowego i zarządzanie działem

Oferujemy:
Stabilną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
Szkolenie oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki - adekwatne do umiejętności i zaangażowania oraz wyników sprzedaży
Nowoczesne narzędzia pracy (sam. służbowy, telefon komórkowy oraz laptop)

Wymagania

Praktyczna znajomości branży rowerowej
Znajomość rynku i terminologii rowerowej
Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w sklepie rowerowym
Wykształcenie wyższe magisterskie lub inżynierskie (preferowane techniczne)
Umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
Zdolności organizacyjne
Pracowitość, zaangażowanie ,samodzielność w działaniu
Gotowość do częstych podróży służbowych
Znajomość programów komputerowych pakietu MS OFFICE
Determinacja i efektywność w pracy
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą rowerów od 1986 roku. <br/>Ofert... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi