Przedstawiciel handlowy (branża reklamowa) // 9.700 zł

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Sprawowanie opieki nad klientem poprzez kompleksową obsługę - identyfikację potrzeb i oczekiwań, wycenę, prezentację produktu, udział w spotkaniach, negocjacje, bieżące doradztwo
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz przetargowych
  • Współpraca z działami firmy zaangażowanymi w realizację zamówień oraz koordynacja działań różnych działów w przypadku zróżnicowanych produktowo zleceń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług w branży reklamowej, gadżetowej
  • Wiedzy na temat branży reklamowej
  • Doskonałej organizacji pracy własnej z uwagi na dużą samodzielność i pracę w systemie home office
  • Łatwości ustalania priorytetów i koordynowania wielu projektów jednocześnie (multitasking)
  • Umiejętności analitycznych (w tym opłacalności transakcji)
  • Gotowości do wyjazdów służbowych

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i system prowizyjny
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Możliwość współtworzenia nowego rozdziału w historii firmy - tworzenie struktury sprzedaży relacyjnej od zera
  • Pracę w firmie o najwyższym wzroście rok do roku w branży reklamowej
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Dostęp do karty Multisport dla pracownika i rodziny
  • Rabaty pracownicze na produkty i usługi Pracodawcy
  • Szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych
  • Dostęp do biblioteczki firmowej
  • Wyjścia integracyjne

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.