Przedstawiciel Handlowy - branża HORECA oraz rynek tradycyjny

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania / obowiązki:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów (wyroby piekarnicze i cukiernicze), w tym także przeprowadzanie prezentacji
  • gotowość do pracy mobilnej - rejon działania: woj. zachodniopomorskie i lubuskie
  • przygotowywanie ofert handlowych

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość uczestnictwa w zagranicznych szkoleniach
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • doświadczenie pozyskiwaniu Klientów z rynku tradycyjnego i/lub branży HORECA
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne
  • umiejętność analizy sprzedaży

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.