Przedstawiciel Handlowy|branża budowlana|Polska południowa

Gi Group Poland S.A.

Bytom, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwijanie sieci sprzedaży kształtowników zimnogiętych oraz utrzymywanie relacji biznesowych na wyznaczonym terenie (Polska południowa)
  • reprezentacja firmy w podległym regionie
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • realizacja szczegółowych warunków współpracy z klientami i nadzór nad jej prawidłowym przebiegiem
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia co najmniej średniego (preferowane marketingowe)
  • doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą w branży budowlanej (mile widziane w rynku sprzedaży kształtowników zimnogiętych)
  • umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku pracy
  • gotowości do odbywania wielu podróży służbowych (praca w terenie)
  • znajomości MC Office
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • mile widziana znajomość programów Autodesk Inventor, Auto CAD
  • mile widziana komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z postawy oraz prowizji
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • wysoką kulturę organizacyjną promującą wzajemny szacunek oraz współpracę
  • przyjazną atmosferę oraz warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.