Przedstawiciel Handlowy B2B

ROBI Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Handlowa poszukuje pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO B2B (PODŁOGI)

zamieszkałego w Poznaniu lub okolicy odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży produktów i usług w branży wykończenia wnętrz - PODŁOGI. Firma jest liderem w swoim segmencie i działa na rynku od 1991 roku.

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad istniejącymi

• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

• Nadzór nad realizacjami

• Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

• Bieżąca współpraca z działem kontroli należności

Co oferujemy?

• Stałą pracę w rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

• Narzędzia potrzebne do pracy (samochód, komputer, tel. etc.)

• Szkolenia produktowe i sprzedażowe

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• motywacyjny system wynagrodzeń

Wymagania

• mile widziana znajomość rynku B2B
• mile widziana znajomość rynku wykończenia wnętrz
• samodzielność w działaniu, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
• umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
• wykształcenie minimum średnie , wysoka kultura osobista
• znajomość obsługi urządzeń informatycznych
• prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Firma działa na rynku od 1991 roku. Szczegóły - patrz strona www.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi