Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Przedstawiciel handlowy - aglomeracja kalisko-ostrowska

Kalisz, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Polski Gaz S.A.

Opis stanowiska pracy

Polski Gaz S.A. zajmuje się przeładunkiem, dystrybucją i magazynowaniem gazu płynnego. Jest jednym z liderów na rynku paliw płynnych, od wielu lat działając z pasją, profesjonalizmem i ciesząc się wysokim uznaniem Klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowiska:

Przedstawiciel handlowy – rejon działania: aglomeracja kalisko-ostrowska

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • budowanie i realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym terenie (butle gazowe)
  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z aktualnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • nadzór i rozliczanie pracy podległych kierowców - sprzedawców

Od potencjalnego kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w handlu
  • umiejętności kierowania zespołem
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • gotowości do intensywnej pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielności w pracy
  • inicjatywy i kreatywności
  • wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat B

Dołączając do Nas zyskujesz:

  • umowę o pracę (podległość stanowiska Oddział w Sosnowcu)
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku
  • możliwość rozwoju
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, notebook)
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Polski Gaz S.A. jest dystrybutorem gazu płynnego: propanu i butanu. Dzięki szerokiej... sieci dystrybucyjno-sprzedażowej, własnemu terminalowi gazowemu w Sosnowcu, naszym profesjonalnym przedstawicielom handlowym oraz wieloletniemu doświadczeniu na krajowym rynku gazowym, dostarczamy gaz na terenie całego kraju, zawsze na czas i na dogodnych dla naszego klienta warunkach.

Oferujemy produkty zawsze dostosowane do potrzeb naszych klientów: gaz do zbiorników przydomowych i przemysłowych, autogaz dla stacji paliw, butle turystyczne o różnych pojemnościach, butle z propanem-butanem technicznym oraz butle napędowe dla wózków widłowych. Wszystkie dostarczane przez nas produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości i spełniają wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Analizy biznesowe , Praca Kadra zarządzająca