Przedstawiciel Handlowy Agencji Reklamowej

Double II s.c.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy : Biuro Handlowe w Katowicach ul. Kościuszki 229 ( obok Galerii Libero )

ZADANIA

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku Śląskim
  • Godne reprezentowanie firmy w działaniach handlowych i marketingowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych i akcji promocyjnych
  • Współpraca z zespołem firmy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie
  • Nienaganna opinia z poprzednich miejsc pracy
  • 2 letnie doświadczenie w branży reklamowej, obsługi rynku B2B
  • Umiejętność wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów
  • Zdolności organizacyjne, kreatywność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa podstawowych programów Office / Windows

Prezentacja firmy

Firma DOUBLE powstała 2 listopada 1992 roku. <br/> <br/>Od 1993 r. zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do 3 miesięcy ( z możliwością przedłużenia )
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management