Opis stanowiska pracy

Poszukujemy przedstawiciela do nowo powstającego biura w Legnicy.

Szukamy osób z predyspozycjami menedżerskimi potrafiących w przyszłości zarządzać ludźmi.
Osób kontaktowych i otwartych na nowe wyzwania, chcących odnieść sukces zawodowy, cieszyć się wysokimi zarobkami.
Początkowo współpracę z nami można potraktować jako zajęcie dodatkowe.

OFERUJEMY:
- Wysokie zarobki, uzależnione od wyników
- Pełen cykl szkoleniowy wdrażający i doskonalący
w zakresie profesjonalnego doradztwa finansowego,
- Jasne i przejrzyste zasady współpracy,
- Doskonałe warunki rozwoju zawodowego i możliwość
budowania własnej firmy pod renomowanym logo OVB,
- Zdobycie prestiżowego i uznawanego zawodu doradcy finansowego,
- Pomoc w tworzeniu sieci biur na terenie całego kraju,
- Brak ograniczeń terytorialnych,
- Egzamin licencyjny KNF – bezpłatnie

Wymagania

- niekaralność,
- średnie wykształcenie,
- mile widziana mobilność,
- zorientowanie na sukces,
- samodyscyplina,
- silna motywacja do pracy,
- gotowość do pogłębiania wiedzy z zakresu usług finansowych,

Prezentacja firmy

OVB jest wiodącą firmą konsultingową w zakresie usług finansowych w Euro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia