Przedstawiciel Farmaceutyczny

DIAGNOSIS S.A.

Łódź, łódzkie

Firma DIAGNOSIS S.A. producent wyrobów medycznych, testów diagnostycznych OTC oraz suplementów diety w związku z rozwojem zespołu sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym zgodnie z założeniami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji
  • Nastawienie na osiąganie celów i świadomość biznesowa
  • Wiedza i umiejętność z zakresu technik sprzedaży
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Prawo jazdy kat B

Firma oferuje:

  • Pracę w ambitnym i nastawionym na sukces zespole
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przysłanie CV oraz list motywacyjny w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.