Przedstawiciel farmaceutyczny

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów, nowej na rynku, prężnie rozwijającej się firmy farmaceutycznej poszukujemy przedstawiciela farmaceutycznego.

Informacje o kliencie

Firma regularnie wprowadza nowe produkty do swojej oferty, a jednocześnie jest silnie ukierunkowana na pracownika, którego traktuje jak partnera.

Opis stanowiska

  • Sprzedaż suplementów diety i wyrobów medycznych do aptek indywidualnych i sieci aptecznych
  • Promocja produktów w aptekach
  • Edukowanie farmaceutów w zakresie produktów firmy
  • Budowanie i utrzymywanie dystrybucji produktów firmy
  • Dbanie o ekspozycję produktów w aptekach
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Wdrażanie działań sprzedażowych oraz promocyjnych na podległym terenie
  • Budowanie wizerunku marki na rynku

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej, poparte sukcesami
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Efektywne posługiwanie się technikami sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu dystrybucji nowych produktów
  • komunikacja i umiejętności negocjacyjne
  • wiedza na temat rynku na podległym terenie
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat B
  • samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premie
  • Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page