Przedstawiciel Farmaceutyczny woj.śląskie

Hays Poland

Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, śląskie

Hays Poland

Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
NR REF.: 1148689

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego.

Obowiązki:
- Obsługa obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów
- Budowanie trwałych relacji ze środowiskiem farmaceutycznym
- Realizacja celów sprzedażowych
- Edukacja środowiska farmaceutycznego i realizacja szkoleń produktowych
- Monitoring płatności oraz regularne raportowanie do bezpośredniego przełożonego
- Dbanie o dostępność i widoczność poduktów firmy
- Rozliczanie akcji promocyjnych wspierających sprzedaż

 Oczekiwania
- Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Język angielski, B2
 - Posiadanie prawa jazdy kat.B
- Samodzielność i zaangażowanie
- Organizacja pracy własnej
- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
 - Niezbędne narzędzia do pracy w terenie
- Prywatna opieka medyczna
- Szkolenia i wsparcie merytoryczne
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjny system premiowy
- Szansę na rozwój i pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland