Przedsiębiorca - 23 tyś na założenie działalności gospodarczej

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia, w związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, poszukuje osób, które zostały zwolnione z pracy z winy nie leżącej po stronie Pracownika maksymalnie do 6 m-cy lub znajdują się w okresie wypowiedzenia.

Opis projektu:

Projekt skierowany jest do osób, które chcą założyć działalność gospodarczą oraz które utraciły zatrudnienie z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. Celem projektu jest wsparcie w/w osób w zakresie zarówno merytorycznym, jak i finansowym pod kątem przygotowania do otworzenia oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

wsparcie doradczo-szkoleniowe,
kompleksowe wsparcie podnoszące kompetencje zawodowe przed rozpoczęciem działalności gospodarczej,
dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej – 23 tyś złoty

Wymagania

osoby niebiorące udziału w innym projekcie
osoby pozostające bez zatrudnienia, które zostały zwolnione z winy nie leżącej po stronie Pracownika,
osoby gotowe rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Prezentacja firmy

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia (FRAPZ) powstała w gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja