Przebudowa Samochodów / Montaż Aluminiowych Elementów. Od zaraz

HM Serwis Group Sp. z o.o.

4461 AZ Goes, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracownik Warsztatu Przebudowy Samochodów / Montaż Aluminiowych Elementów Nadwozi w samochodach dostawczych.

Praca z opcją zakwaterowania w Goes. Start od zaraz

Poszukujemy pracowników do montażu aluminiowych elementów wyposażeń samochodów dostawczych, do montażu tzw. Smart Box-ów. Są to lekkie aluminiowe skrzynie ładunkowe lub niewielkie chłodnie na samochodach typu półciężarówka.

Praca w miejscowości Goes na długi okres. Praca polega na ręcznym montażu wg ścisłej instrukcji.

Oferujemy:

  • kontrakt od zaraz na min. 6 m-cy.
  • zakwaterowanie i codzienne dojazdy do pracy,
  • pomoc w uzyskaniu numeru BSN/SoFi i konta bankowego.

Wymagania

  • doświadczenie techniczne, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z aluminium,
  • zaświadczenie o niekaralności lub pozytywna opinia z poprzedniego miejsca pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
45PLN - 49PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Ulga exterytorialna
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji