Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCH

Wojkowice,Bobolice,Poręba,Racibórz,Ruda Śląska,Wisła,Sosnowiec,Tychy,Żarki,Kłobuck,Częstochowa, śląskie

RUCH S.A.

Opis stanowiska pracy

Dlatego, jeśli możesz pochwalić się:

  • Smykałką do handlu,
  • Uczciwością i odpowiedzialnością,
  • Komunikatywnością i otwartością,
  • Motywacją do pracy i ambicją w dążeniu do celu,
  • Gotowością do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

My zaoferujemy Ci:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe, prowizyjne i premiowe,
  • Pokrycie kosztów za w pełni wyposażony i zatowarowany Punkt Sprzedaży,
  • Bieżące wsparcie Kierownika Sprzedaży i pakiet szkoleń,
  • Umowę Agencyjną opartą na prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wymagania

A Twoim zadaniem będzie:

  • Aktywna sprzedaż i obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i prawidłową ekspozycję towarów,
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

RUCH jest dystrybutorem prasy, który jest w stanie dostarczyć prasę do każdego miejsca w... kraju. W punktach sprzedaży Spółki dostępnych jest ponad 3,8 tys. tytułów prasowych.

Dystrybucja prasy odbywa się poprzez warszawską Centralę – Pion Kolportażu oraz 14 Regionów Sprzedaży i 43 ekspedycje prasy.

RUCH S.A., największy polski kolporter, współpracuje z czołowymi krajowymi wydawcami prasy. Kolportaż prowadzony jest w dwóch podstawowych formach – jako sprzedaż egzemplarzowa w punktach sieci sprzedaży, na warunkach pełnego prawa zwrotu egzemplarzy niesprzedanych oraz w prenumeracie, na podstawie umów o kolportaż zawieranych z wydawcami. Ogółem w 2009 r. Spółka dostarczała prasę do sieci liczącej ok. 27,9 tys. punktów sprzedaży. W 2009 r. Spółka sprzedała ok. 545,8 mln egzemplarzy prasy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Obsługa klienta , Praca Logistyka , Praca Franczyza , Praca Doradztwo / Konsulting