Prowadzący linię produkcyjną

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie
  • Bezpłatny transport na terenie Łodzi, Pabianic oraz z Łasku
  • Możliwość korzystania z profitów w ramach programu Manpower Premium (m.in.: karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie PZU)

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn lub ustawiacza maszyn
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy zespołowej

Zadania:

  • Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie testów jakościowych
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych
  • Odpowiedzialność za zachowanie porządku i czystości stanowiska pracy
  • Sprawność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy