Agencja Zatrudnienia KS Service

Prosta praca na produkcji - godz. 8-16, bez weekendów, też studenci

Miejsce pracy: Wysogotowo, Przeźmierowo, Skórzewo, Sierosław, Lusowo, Sady, Baranowo, Poznań

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką godzinową.

Praca na jedną zmianę od 8:00 - 16:00 na podstawie umowy zlecenia, wolne weekendy.

Chcesz się przekonać, czy praca jest dla Ciebie? Przyjdź na płatne godziny próbne, w trakcie których wszystkiego Cię nauczymy, a wspierający przełożony i sympatyczna atmosfera pracy (jak do tej pory na razie w męskim towarzystwie) - gwarantowane.

Zapraszamy również kandydatów z Poznania, możliwy dojazd np. autobusem podmiejskim, na trasie Poznań Ogrody - Wysogotowo.

Praca odpowiednia bez względu na wiek i wykształcenie, zapraszamy także osoby studiujące zaocznie.

Nie masz jeszcze doświadczenia w pracy? Nie szkodzi, zdobądź doświadczenie u nas!

Łatwa praca na cały etat dla osób ze zdolnościami manualnymi.

Główne obowiązki, to: obsługa produkcji etykiet samoprzylepnych, ich pakowanie i dokładanie rolek z papierem samoprzylepnym do bobiniarki (maszyny produkcyjnej, waga rolki max. 20-30 kg).

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 503 075 956.

Zapraszamy również do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 w godzinach: 9:00-16:00.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.