Property Administrator

Poznań, wielkopolskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta międzynarodowego dewelopera poszukujemy osób na stanowisko Administratora Nieruchomości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu Property Management w biężacych działaniach.

Informacje o kliencie

Międzynarodowy deweloper komercyjyny poszukuje osoby do wsparcia administracyjnego działu Property.

Opis stanowiska

  • Wsparcie administracyjne codziennych działań zespołu Property Management
  • Zarządzanie i aktualizowanie danych o nieruchomościach w systemach informatycznych
  • Rejestrowanie umów, faktur oraz innej dokumentacji budynkowej
  • Koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomości
  • Zgłaszanie szkód i nadzór nad procesem ich likwidacji
  • Monitorowanie i zarządzanie bieżącą korespondencją zespołu (np. korespondencja z organami administracji publicznej, korespondencja do klientów itp.)
  • Wsparcie administracyjne prowadzonych postępowań przetargowych
  • Rozliczanie mediów
  • Wsparcie zespołu Property Management w monitorowaniu Kluczowych Wskaźników Efektywności (KPI) firm zewnętrznych obsługujących nieruchomości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku nieruchomości
  • Znajomość programu MRI Property będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena