Opis stanowiska pracy

Do Historyland, interaktywnego centrum edukacji i unikatowym w skali świata charakterze, zlokalizowanego w centrum Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko Promotora Marki. Poszukiwana osoba będzie zajmować się m.in. promowaniem Historyland , zapraszaniem gości, kolportażem materiałów informacyjnych oraz dbaniem o dostępność materiałów w wybranych punktach.

Oczekujemy :

• miłej aparycji oraz uśmiechu

• przebojowości , pewności siebie

• łatwości nawiązywania kontaktów

• dbanie o wizerunek firmy.

• realizacja kampanii marketingowych

Wymagania

• wysoka kultura osobista

• otwartość na kontakty interpersonalne i komunikatywność

• wykształcenie minimum średnie

• doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

• komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie,

• pełen etat,

• dobrą atmosferę

• wsparcie w działaniach

Prezentacja firmy

HistoryLand to interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka