Projektant w branży architektonicznej

FUSIOPROJEKT SP. Z O.O.

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie o profilu architektura i urbanistyka,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją,
  • wiedza z zakresu aktualnych norm, branżowych aktów prawnych i dyrektyw na terenie Polski i UE,
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań,
  • kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość: CAD: AutoCAD, MS Office, REVIT, prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia projektowe bez ograniczeń

Obowiązki:

  • wykonywanie projektów architektonicznych, projektów zagospodarowania terenu, programów funkcjonalno-użytkowych dla potrzeb przemysłu w oparciu o specyfikację projektową i wymagania klienta,
  • odbywanie wizji lokalnych i prowadzenie nadzoru autorskiego,
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji projektowej,
  • rozwiązywanie problemów technicznych i optymalizacji projektów architektoniczno-budowlanych,
  • współpraca z innymi działami Biura.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę z możliwością przedłużenia po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • pozytywną atmosferę,
  • możliwości samorealizacji,
  • zdobycie doświadczenia w projektowaniu obiektów oraz terenów zakładów przemysłowych,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień.

Prezentacja firmy

Obszar działalności firmy Fusioprojekt to głównie przemysł: chemiczny, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Biuro / Dokumentacja