Projektant systemów teletechnicznych

SPIE Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technicznych: obsługa nieruchomości komercyjnych oraz projekty realizacji instalacji niskoprądowych. Zatrudniamy ponad 550 pracowników. Codzienna praca naszych zespołów w budynkach to prowadzenie przeglądów, inspekcji, konserwacji, napraw, modernizacji oraz uruchamiania nowych instalacji i urządzeń zapewniających właściwe funkcjonowanie nieruchomości. Rzetelne spełnianie naszych obowiązków przyczynia się do zwiększania komfortu pracy osób przebywających w obiektach, o które się troszczymy.

W naszej organizacji miejsce pracy znajdą specjaliści z różnych obszarów m.in.: energetyki, HVAC, niskich prądów, automatyki, systemów ppoż. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Celem stanowiska jest realizowanie bieżących zadań związanych z wykonywaniem dokumentacji technicznej w zakresie systemów zabezpieczeń, systemów ppoż. i innych systemów, z zagwarantowaniem najwyższej jakości pod względem organizacyjnym, technicznym i finansowym, a także:

  • uczestnictwo w procesie uzgodnień projektowych, projektowania instalacji i uruchomień instalacji
  • współpraca z działem realizacji mająca na celu osiągnięcie jak najlepszego wyniki finansowego na projekcie
  • nadzór autorski i śledzenie realizacji zaprojektowanych systemów
  • planowanie pracy, zarządzanie i terminowa realizacja zadań związanych z tworzeniem dokumentacji technicznej systemów
  • wsparcie techniczne w zakresie: ofertowania, projektowania, uruchomienia oraz instalowania systemów.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu systemów SSWiN, CCTV, KD, SAP, DSO, Oddymianie w obiektach typu hale, zakłady przemysłowe, biurowce
  • znajomość wytycznych i norm polskich
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • cechy takie jak: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność, obowiązkowość, dokładność

Posiadanie legitymacji kwalifikowanego pracownika zabezpieczeń technicznych, kursu TECHOM lub PISA, uprawnień CNBOP, będzie dodatkowym atutem.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się organizacji
  • umowę o pracę, pakiet socjalny
  • opiekę medyczną
  • możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku

Prezentacja firmy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Elektronika / Telekomunikacja