Projektant / Programista Java - Junior / Regular /Senior

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta funkcjonującego w branży bankowej poszukujemy programisty Java - Junior / Regular / Senior.

Główne zadania:

  • analiza, projektowanie i implementacja nowych systemów bankowych
  • implementowanie automatycznych testów jednostkowych
  • rozwijanie i integracja aktualnych systemów bankowych
  • opiniowanie dokumentacji analitycznej

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka JAVA 6 i obiektowych wzorców projektowych
  • znajomość webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu Spring
  • umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
  • znajomość technologii rodziny XML, w szczególności XmlSchema, XSLT i Web Services
  • mile widziana znajomość OSGi, Struts, TopLink i JPA
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomość branży bankowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie (brak widełek)
  • szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • prywatną opiekę medyczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media