Projektant PHP

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • analizę wymagań Klienta,
  • przygotowanie architektury rozwiązania,
  • projektowanie oraz implementację aplikacji w języku PHP,
  • opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów,
  • współpraca z innymi członkami zespołu projektowego / developerskiego.

Idealny Kandydat powinien posiadać:

  • ukończone studia wyższe inżynierskie o kierunku informatycznym,
  • dwuletnie doświadczenie w projektowaniu systemów opartych o frameworki PHP,
  • Doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych,
  • dobra znajomość PHP w wersji 5+, JavaScript, CSS, html,  Ajax, jQuery,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka UML,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań, umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

  • dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty,
  • znajomość Symfony Framework 2/3,
  • znajomość zasad programowania aplikacji internetowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii (MVC, AJAX),
  • znajomość TypeScript, AngularJS,
  • doświadczenie w pracy z PostgreSQL,
  • umiejętność projektowania interfejsu GUI zgodnie z najlepszymi praktykami.

W zamian oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • realny wpływ na realizowane projekty,
  • opiekę medyczną dla pracowników,
  • grupową ofertę ubezpieczeniową,
  • karty sportowe OK System dla pracowników,
  • parking dla rowerów na terenie firmy,
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Zajęcia dodatkowe po pracy:

  • możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach,
  • wycieczki zakładowe – zwiedzanie kraju i zagranicy,
  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.