Projektant orurowania – mechanik

FUSIOPROJEKT SP. Z O.O.

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 1 rok
  • znajomość oprogramowania CAD mile widziane znajomość Autoplant 3D firmy autodesk

Obowiązki:

  • projektowanie instalacji orurowania dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetyki,
  • współpraca z innymi branżami,
  • praca w zespole.
  • Inwentaryzacje obiektów,
  • wykonywanie modeli 3d,
  • tworzenie dokumentacji płaskiem (rys. izometryków, opisów technicznych, zestawień, wykonywanie obliczeń)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę z możliwością przedłużenia po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • pozytywną atmosferę,
  • możliwości samorealizacji,
  • zdobycie doświadczenia w projektowaniu obiektów oraz terenów zakładów przemysłowych,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień.

Prezentacja firmy

Obszar działalności firmy Fusioprojekt to głównie przemysł: chemiczny, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie