Projektant oraz asystent projektanta jednostek pływających - Dania

JobMarket

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobMarket to firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy w Danii. Aktualnie poszukujemy projektanta oraz asystenta projektanta do duńskiej stoczni, specjalizującej się w budowie małych i średnich jednostek do połowu ryb.

Obowiązki :

Projektant:

- Projektowanie i obliczanie stalowych konstrukcji jednostek głównie do połowów morskich,

- Projektowanie instalacji okrętowych,

- Przygotowywanie rysunków technicznych jak również ich opisu.

 Asystent:

- opracowywanie dokumentacji projektowej jednostek pływających do połowów morskich,

- opracowywanie rysunków kadłubów, instalacji wodnych i hydraulicznych,

- opracowywanie rysunków wyposażenia.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne z zakresu budowy okrętów,

- kilkuletnie doświadczenie w branży stoczniowej,

- biegła znajomość programu AutoCAD® 2D/3D,

- dobra znajomość języka angielskiego lub duńskiego

- CV w j. angielskim,

- mile widziane certyfikaty oraz referencje.

Oferujemy:

- możliwość stałego zatrudnienia po 3-miesięcznym okresie próbnym,

- umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe (dodatkowa opcja),

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od pełnionej funkcji oraz kwalifikacji,

- opieka koordynatora,

- pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania.

W nadsyłanych CV prosimy o dopisanie klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobmarket Urszula Grabowska-Sørensen siedzibą w Gdańsku, moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.)

Prezentacja firmy

JobMarket to firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy w Danii.
Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
16 000PLN - 23 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria