Projektant lub Asystent Projektanta branży sanitarnej

ACE Instal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Praca w zespole projektowym;
• Tworzenie dokumentacji projektowej;
• Dobór rozwiązań technicznych;
• Projektowanie węzłów cieplnych.

Wymagania

• Wykształcenie: Preferowane - wyższe techniczne z zakresu inżynierii środowiska, specjalizacja ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja lub pokrewne;
• Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu ciepłownictwa i sieci cieplnych;
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
• Podstawowa znajomość oprogramowania typu CAD (AutoCAD lub pokrewne) oraz Microsoft Office;
• Komunikatywność i sumienność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole inżynierskim;
• Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Sporą swobodę w projektowaniu oraz zarządzaniu swoim czasem. Nie
stosujemy metody projektowania na akord. Dla nas liczy się efekt końcowy
i dobra atmosfera.

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne