Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0502

Obowiązki:

1. Prezentowanie projektów klientom i rozmowy z nimi o ich potrzebach
2. Przygotowywanie koncepcji łazienek w oparciu o wytyczne doradcy klienta
3. Projektowanie ekspozycji w salonie i poszukiwanie nowych produktów atrakcyjnych dla klienta

Pracodawca oferuje:
1. Dwudniowe szkolenie wstępne CAD decor PRO jeszcze przed podpisaniem umowy
2. Szkolenie z programu CAD Decor PRO i produktów branży płytek ceramicznych i wyposażenia
3. Atrakcyjne zarobki uzależnione od efektu samodzielnej pracy

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: 1. Znajomość oprogramowania CAD Decor, CDN Optima (moduł handel)2. Znajomość programów graficznych typu Photoshop , Gimp, CorelDraw duży plus3. Znajomość branży wyposażenia sanitarnego4. Znajomość branży architektury wnętrz5. Znajomość branży płytki ceramicznej

Miejsce pracy: Rzeszowska 77, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV + dokumenty aplikacyjnePracodawca oferuje:1. Dwudniowe szkolenie wstępne CAD decor PRO jeszcze przed podpisaniem umowy2. Szkolenie z programu CAD Decor PRO i produktów branży płytek ceramicznych i wyposażenia3. Atrakcyjne zarobki uzależnione od efektu samodzielnej pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy