Opis stanowiska pracy

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja pracy tymczasowej. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Dla naszego Klienta z branży materiałów ogniotrwałych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant/ Kosztorysant
Miejsce pracy: Przyszowice (powiat gliwicki)

Obowiązki
• Sporządzanie dokumentacji techniczno-projektowej oraz ofert techniczno-handlowych.
• Kosztorysowanie projektów, dostaw i usług.
• Kontakt z klientami Spółki oraz udział w spotkaniach techniczno-komercyjnych z klientami.
• Raportowane własnej aktywności zgodnie z zasadami określonymi przez Spółkę.
• Uczestnictwo w sympozjach, targach, szkoleniach, seminariach zgodnie z zaleceniami Spółki.
• Przygotowanie prezentacji,
• Logistyka materiałów i usług instalacyjnych,
• Koordynacja i pomoc pozostałym działom/ pracownikom/ współpracownikom Spółki w bieżących zadaniach, w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych działań,
• Wykonywanie innych zadań związanych z bieżącą działalnością Spółki,

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności (3500-4500 zł netto)
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Szkolenie wprowadzające oraz szkolenia rozwojowe
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno- projektowej oraz kosztorysów
• Wykształcenie wyższe, techniczne
• Bardzo dobra znajomość programu AutoCad, SolidWorks oraz pakietu MS Office
• Dobra znajomość języka angielskiego min. poziom B2,
• Dyspozycyjność do sporadycznych wyjazdów służbowych,
• Mile widziana znajomość branży materiałów ogniotrwałych.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 900PLN - 6 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
karta sportowa
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne, Praca Inżynieria