ManpowerGroup Sp. z o.o.

Projektant Konstruktor

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zadania:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń dla przemysłu maszynowego/papierniczego
  • Obliczenia wytrzymałościowe (statyczne)
  • Modelowanie 3D na bazie referencyjnych rozwiązań
  • Nadzór nad rozruchem u Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechanika i budowa maszyn
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i podstawowych metod wytwórczych
  • Znajomość programów: SolidWorks, AutoCad, Catia V5 lub V6
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego B1-B2
  • Orientacja na klienta
  • Umiejętności organizacyjne i przywódcze
  • Analiza przyczyn źródłowych problemu

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia podstawowego + premia roczna
  • Premia uznaniowa za szczególne osiągnięcia
  • Coroczne podwyżki wynagrodzeń
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, system MyBenefit, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne, program poleceń pracowniczych
  • Praca w międzynarodowej firmie z szerokimi możliwościami rozwoju
  • Kursy, szkolenia

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials