Projektant/Konstruktor/Architekt

Q&B

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwani młodzi (także bezpośrednio po studiach) inżynierowie budownictwa/architektury na stanowisko Projektant/Konstruktor/Architekt i Asystentów. Celem sporządnia dokumentacji architektoniczno-budowlanej, w tym: tworzenia modeli 3D obiektów, planów architektoniczno- budowlanych, zbrojeniowych etc. przy współpracy z odziałem zagranicznym.

Miejsce pracy:

Świdnica

Wymagania:

-zdobyta wiedza na kierunku Budownictwo/Architektura;

-znajomość oprogramowań inżynierskich (mile widziane modelowanie 3D w środowisku Allplan lub chęć nauki);

-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. (preferowany niemiecki)

Zapewniamy:

-umowę o pracę;

-szkolenia za granicą (Niemcy- zapewnione zakwaterowanie).

Prezentacja firmy

Firma Q&B zajmuję się przygotowaniem dokumentacji budowlanej obiektów in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie