Projektant konstrukcji wsporczych dla fotowoltaiki

Gi Group Poland S.A.

Kutno, łódzkie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Kutno
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie konstrukcji wsporczych statycznych i śledzących (trackerów)
  • opracowywanie nowych koncepcji rozwiązań dla konstrukcji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie zestawień dla celów produkcyjnych oraz ofertowych
  • uzgodnienia techniczne
  • tworzenie modeli 3D i rysunków wykonawczych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości programów: Autodesk Inventor, AutoCAD, Word, Excel
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • pracę na terenie miejscowości Płock
  • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności)
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • wysoką kulturę organizacyjną promującą współpracę i wzajemny szacunek
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach
  • możliwość tworzenia nowych większych projektów również w obszarach badawczo-rozwojowych
  • możliwość uczestniczenie w opracowywaniu nowych technologii niezbędnych do realizacji innowacyjnych projektów

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.