Projektant Konstrukcji Budowlanych

FUSIOPROJEKT SP. Z O.O.

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (preferowane budownictwo)
  • Wiedza praktyczna w dziedzinie konstrukcji budowlanych
  • Uprawnienia do projektowania w zakresie konstrukcji budowlanych bez ograniczeń
  • Umiejętność obsługi programów: AutoCAD, Word, Excel, Outlook, programy do obliczeń konstrukcji budowlanych
  • Pierwsze min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obliczaniu
  • Bardzo dobra znajomość programów obliczeniowych
  • Prawo jazdy

Obowiązki:

  • Samodzielne obliczania oraz projektowania konstrukcji budowlanych
  • Współpraca w grupie Inżynierów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę z możliwością przedłużenia po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • pozytywną atmosferę,
  • możliwości samorealizacji,
  • zdobycie doświadczenia w projektowaniu obiektów oraz terenów zakładów przemysłowych,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień.

Prezentacja firmy

Obszar działalności firmy Fusioprojekt to głównie przemysł: chemiczny, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Architektura