Projektant konstrukcji budowlanych - Statyk

cała Polska, łódzkie

Nowy Dom Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nasze biuro inżynierskie poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Projektant konstrukcji budowlanych-Statyk. Zakres obowiązków to obliczenia statyczno- wytrzymałościowe. Jako nasz współpracownik staniesz się częścią zespołu zaangażowanego w nowoczesne projektowanie budowlane dla międzynarodowych klientów np. w branżach miejskich, przemysłowych. www.nowydom.de

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Firma Nowy Dom Sp. z o.o. została założona w roku 1999. Świadczymy usługi w zakresie... projektowania konstrukcji budowlanych, w szczególności stalowych i żelbetowych. Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym. Nasz zespół liczy obecnie 21 osób.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 11.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Architektura , Praca Grafika / Projektowanie , Praca Inżynieria