Projektant instalacji sanitarnych

Pracownia Projektowa BD Group

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Samodzielny projektant instalacji sanitarnych.

Kierowanie zespołem projektowym złozonym z 3-5 osób.

Wymagania

Doświadczenie minimum 3 lata przy projektowaniu obiektów budowlanych wielorodzinnych, użyteczności społecznej, przemysłowych.
Ukończone studnia kierunkowe związane z inżynierią sanitarną, wentylacja, klimatyzacją
Obsługa Autocad, Office, programy branżowe. Instalsoft
Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów związanych z budownictwem.
Nie jest wymagane posiadani uprawnień projektowych.

Prezentacja firmy

Zakres działalności firmy: <br/>projektowania instalacji wentylacyjnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria