Projektant Instalacji Sanitarnych

Faktoria Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Faktoria Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą wielu inwestycji na Śląsku. Realizujemy projekty mieszkaniowe, biurowe w formule D&B „Zaprojektuj i wybuduj”.

Miejsce pracy: Katowice

Prężnie rozwijająca się firma budowlana zajmująca się kompleksową realizacją dużych inwestycji budowlanych na terenie Śląska poszukuje osób na stanowisko projektant instalacji sanitarnych.

Szukamy osób mających doświadczenie w projektowaniu zakresie instalacji wodno - kanalizacyjnej, ogrzewania, wentylacji, gazu oraz klimatyzacji na wszystkich etapach inwestycji.

Zadania:

  • Sporządzanie projektów instalacji sanitarnych ( w fazie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych),
  • Uzgodnienie projektów z gestorami sieci,
  • Koordynacja projektów z innymi branżami,
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych,
  • Pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie realizowanych zadań projektowych,
  • Uczestniczenie w procedurach formalno-prawnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek inżynieria środowiska, wydział mechaniczny – energetyka cieplna,
  • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
  • Znajomość Obsługi programu AutoCAD,
  • Mile widziana znajomość innych programów wspierających projektowanie,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie od 3-5 lat
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność, samodzielność

OFERUJEMY:

  • oferujemy pracę w młodym kreatywnym zespole, w przyjaznej atmosferze, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stabilne zatrudnienie.
  • rodzaj umowy - na czas określony
  • wymiar etatu - na cały etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis