Projektant instalacji i sieci elektroenergetycznych

ARINET Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika lub pokrewne;
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość programów – MS Office, AutoCad;
  • znajomość przepisów i procesów uzyskiwania pozwolenia na budowę;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym będzie dodatkowym atutem;
  • czynne prawo jazdy kat. B;

Umiejętności:

  • operatywność w działaniu, kreatywność;
  • komunikatywność i  umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność;
  • samodzielność oraz chęć podejmowania wyzwań;

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji i sieci elektroenergetycznych;
  • międzybranżowa koordynacja projektu;

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie stale zwiększającej swoje udziały w rynku;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • uczestniczenie w szkoleniach podnoszących kompetencje i wiedzę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Prezentacja firmy

ARINET sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży inżyniers... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria