Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Solaris Oze

Kielce, świętokrzyskie

Solaris Oze Solaris Oze
Jesteśmy potentatem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii.
Zajmujemy się doradztwem energetycznym, sprzedażą nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań które pomagają obniżyć koszty podgrzewania wody oraz energii elektrycznej.

Za jakością proponowanych rozwiązań stoi sprawdzony, doświadczony zespół specjalistów. Zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów gotowych na każde techniczne wyzwanie, inżynierów, elektryków, mechaników oraz dekarzy.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Solaris Oze

Sprawdzisz się na tym stanowisku jeżeli:

  • umiesz zaprojektować mikroinstalacje na podstawie zdjęć satelitarnych oraz zdjęć przesłanych przez klientów
  • masz doświadczenie w programie PV Sol lub podobnym
  • jesteś osobą zorganizowaną, przykładającą wagę do detali i samodzielną
  • potrafisz pracować w zespole i można na tobie polegać
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

Jakie będą Twoje zadania?

  • analiza możliwości montażu Instalacji Fotowoltaicznych, na podstawie przekazanych informacji i materiałów od Klientów wg ogólnych wytycznych projektowych
  • wspomaganie procesów ofertowych, tj. dobór odpowiednich urządzeń fotowoltaicznych
  • wykonywanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych (na dachu i gruncie)
  • wspomaganie wiedzą techniczną działu sprzedażowego;
  • uprawnienia UDT czy umiejętność przygotowywania dokumentacji zgłoszeniowej do zakładów energetycznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość komponentów PV będzie dodatkową zaletą
  • posiadanie licencji PV SOL będzie dodatkową zaletą

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3500 - 7000 zł netto - zależy od doświadczenia i efektywności Twojej pracy
  • wpływ na kształt oprogramowania do zbierania informacji od klientów, projektowania instalacji i przygotowywania ofert
  • praca w młodym, energicznym zespole profesjonalistów
  • szkolenia mentorów obecnych w branży od ponad 10 lat
  • oferujemy pracę w Warszawie, Szczecinie lub zdalnie
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Solaris Oze Solaris Oze Solaris Oze