Projektant Elektryk

AP Vector

Poznań, wielkopolskie

AP Vector

Od: AP Vector
Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Obecnie dla naszego klienta, który specjalizuje się w budowie linii i stanowisk zrobotyzowanych dla przemysłu samochodowego szukamy osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • Projektowanie systemów sterowania
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej
  • Zabezpieczenie realizacji projektów automatyki w zakresie hardware
  • Wsparcie realizacji w ramach systemu sterowania
  • Sporządzanie wycen do zapytań ofertowych

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość programu EPLAN P8
  • Wykształcenie wyższe -Mechatronika lub Elektrotechnika
  • Minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania i rysowania schematów automatyki przemysłowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od projektów
  • Karta Multisport oraz szkolenia językowe
  • Elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
AP Vector