Projektant Elektryk

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie opracowywanie dokumentacji elektrycznej (m.in. schematów, planów, specyfikacji, modelu 3D) dla różnych faz projektu i przygotowanie dokumentów do zakupu urządzeń i materiałów elektrycznych. Istotną częścią codziennych zadań jest współpraca z innymi branżami technicznymi w obrębie realizowanego projektu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest światowy lider projektów inżynieryjnych - dostawca profesjonalnych i technicznych rozwiązań z zakresu doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. Firma posiada szerokie doświadczenie, w szczególności z zakresu realizacji projektów inwestycyjnych m.in. dla branż: farmacja, biotechnologia, przemysł bateryjny, centra baz danych, chemia, petrochemia, rafinerie.

Obecnie - w związku z planowanym dynamicznym rozwojem polskiego oddziału - poszukujemy doświadczonych profesjonalistów z wielu dyscyplin inżynieryjnych.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie dokumentacji elektrycznej (m.in. schematów, planów, specyfikacji, modelu 3D) dla różnych faz projektu;
  • Przygotowanie dokumentów do zakupu urządzeń i materiałów elektrycznych;
  • Dokonywanie przeglądu dokumentacji dostawców systemów elektrycznych;
  • Wykonywanie i sprawdzanie obliczeń;
  • Wspomaganie przy tworzeniu rysunków 2D i 3D przy użyciu oprogramowania AutoCAD i/lub Revit;
  • Współpraca z innymi branżami technicznymi w obrębie realizowanego projektu.

Profil kandydata

  • Kierunkowe wyższe wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji elektrycznych;
  • Znajomość oprogramowania typu CAD i innego oprogramowania branżowego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i współpracy w zespole.

Oferujemy

  • Praca w doświadczonym zespole, przy międzynarodowych, długoterminowych projektach dla kluczowych klientów z branży farmaceutycznej, biotechnologii, innowacyjnego przemysłu, oil&gas;
  • Możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku przy realizacji zaawansowanych technologicznie inwestycji przemysłowych - zdobywanie unikatowej wiedzy i doświadczenia;
  • Szerokie możliwości rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursów językowych, bonus wakacyjny);
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Spotkania integracyjne, możliwość dołączenia do drużyny sportowej Fluor;
  • Bardzo dobra, przyjazna atmosfera współpracy;
  • Możliwość ciągłego rozwoju, w tym szkolenia zawodowe i platforma do samodzielnej nauki języków.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page