Projektant Elektryk / Automatyk

CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • samodzielne projektowanie instalacji zasilania i sterowania w środowisku Eplan Electric P8 dla urządzeń przemysłowych
  • zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi
  • dobór aparatury
  • przygotowanie zestawień materiałowych oraz kosztorysów
  • współpraca z działem konstrukcyjnym i automatyki
  • wykonywanie technicznej analizy problemów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe / średnie techniczne – elektryczne lub pokrewne
  • minimum 2 lata doświadczenia w opracowywaniu projektów elektrycznych
  • Znajomość obsługi komputera: Pakiet Office, Eplan Electric P8
  • znajomość podstawowych zagadnień automatyki przemysłowej
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • kreatywność, komunikatywność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnego czasu pracy
  • znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych: dyrektywa maszynowa 2006/42/WE, dyrektywa niskonapięciowa LVD 14/35/UE, dyrektywa o kompatybilności elektromagnetycznej
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznym zespole
  • okazję do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę w siedzibie firmy - Katowice

Prezentacja firmy

Nasza firma powstała w 1988 roku jako firma inżynierska. Specjalizujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria