Opis stanowiska pracy

Wykonywanie dokumentacji projektowych branży sanitarnej w zakresie:
- Sieci kanalizacyjnej deszczowej wraz z obiektami na sieci np. zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie wód i inne,
- Zbiorników dla wód deszczowych: infiltracyjnych, odparowujących i infiltracyjno-odparowujących,
- Sieci wodociągowej zewnętrznej i przyłączy wodociągowych wraz z obiektami towarzyszącymi,
- Sieci kanalizacyjnej zewnętrznej sanitarnej i przyłączy kanalizacyjnych wraz z obiektami na sieci np. pompownie i inne,
- Sieci gazowej zewnętrznej i przyłączy gazowych.

Wymagania

- Ukończone wyższe studia techniczne w specjalności inżynieria środowiska,
- Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta branży sanitarnej liczone od dnia uzyskania uprawnień,
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
- Umiejętność pracy w zespole projektowym,
- Biegła znajomość i obsługa oprogramowania MicroStation firmy Bentley lub AutoCad,
- Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:
- Znajomość specjalistycznego oprogramowania do projektowania sieci sanitarnych,
- Znajomość oprogramowania do kosztorysowania,
- Znajomość języków obcych: niemieckiego lub angielskiego.

Prezentacja firmy

Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-PROJEKT Sp. z o.o. jest działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura