Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Projektant (branża gazowa)

Katowice, śląskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1108043

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjno - konsultingowej,poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku Projektanta.

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za projektowanie sieci i obiektów gazowych dla sektora energetycznego oraz infrastruktury.

Od Kandydatówoczekujemy wykształcenia kierunkowego oraz min. 2-letniego doświadczenia w projektowaniu sieci gazowych wysokociśnieniowych i wykonywaniu części obliczeniowej projektów. Szukamy Kandydatów, którzy posiadają uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych lub są w trakcie ich zdobywania. Oczekujemy dobrej znajomości obsługi programów, takich jak: Profil Koordynator, MicroStation lub AutoCad. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferujeatrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów, możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach i szkoleniach kierunkowych oraz szansę dalszego rozwoju w organizacji.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria