Projektant Automatyki Przemysłowej - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Projektant Automatyki PrzemysłowejMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Projektowanie systemów sterowania dla instalacji procesowych i sanitarnych.
  • Koordynacja projektów pomiędzy branżą automatyki i sterowania a branżą procesową i instalacji sanitarnych.
  • Opracowywanie architektury systemów sterowania opartych na PLC, DCS, SCADA.
  • Definiowanie specyfikacji aparatury kontrolno-pomiarowej i wymagań dla systemów MES.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku Automatyka Projektanta.
  • Doświadczenie w realizacji projektów w branży spożywczej i/lub chemicznej.
  • Znajomość standardów tworzenia dokumentacji dotyczącej systemów sterowania instalacji przemysłowych.
  • Bardzo dobra umiejętność programowania sterowników PLC, systemów sterowania, specyfikacji kontrolno-pomiarowej.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Doświadczenie w rozruchach i uruchamianiu instalacji przemysłowych.
  • Ogólna znajomość systemów MES.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wyższe wykształcenie w kierunku Automatyka, Elektryka lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Pracę stacjonarną w biurze we Wrocławiu i/lub możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.