Projektant AutoCAD (branża oil&gas)

Orienta Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy z branży oil&gas, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Projektant AutoCAD

Zakres obowiązków:
- Projektowanie instalacji rurociągowych
- Projektowanie w programie AutoCAD
- Wykonywanie tzw. test pack – specjalnych testów rurociągów
- Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej projektu

Oferujemy:
- Zatrudnienie na okres 2 miesięcy na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Udział w prestiżowym projekcie
- Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w zakresie projektowania instalacji rurociągowych
- Doświadczenie w sektorze oil&gas
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Sumienność i rzetelność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.