Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Projektant AutoCAD (branża oil&gas)

Gdańsk, pomorskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy z branży oil&gas, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Projektant AutoCAD

Zakres obowiązków:
- Projektowanie instalacji rurociągowych
- Projektowanie w programie AutoCAD
- Wykonywanie tzw. test pack – specjalnych testów rurociągów
- Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej projektu

Oferujemy:
- Zatrudnienie na okres 2 miesięcy na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Udział w prestiżowym projekcie
- Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

Wymagania

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w zakresie projektowania instalacji rurociągowych
- Doświadczenie w sektorze oil&gas
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Sumienność i rzetelność

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Energetyka , Praca Inżynieria , Praca Architektura , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis