Projektant/asystent projektanta sieci elektroenergetycznych

Manstel Sp. j.

Maniowy k. Nowy Targ, Zakopane, Rabka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
• Projektowanie linii napowietrznych i kablowych (SN, nN oraz oświetlenia drogowego),
• Projektowanie stacji transformatorowych SN/nN,
• Opracowywanie dokumentacji technicznych oraz formalno-prawnych takich jak:
- projekty wykonawcze,
- projekty budowlane,
- dokumentacje powykonawcze.
• Wykonywanie rysunków technicznych w oprogramowaniu:
- AutoCAD,
- Microsoft Visio,
- Microstation.
• Kontakt z klientem.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie z 25 letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,
• Firma zapewnia zakwaterowanie dla osób zamieszkałych powyżej 60km od siedziby firmy.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe inżynieryjne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka,
• Doświadczenie minimum 6 miesięcy na stanowisku asystenta projektanta, asystenta kierownika budowy sieci elektroenergetycznych lub pokrewnym,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość programów typu: AutoCAD, Microsoft Visio,
• Komunikatywność.

Prezentacja firmy

MANSTEL jest firmą, zatrudniającą ok. 100 pracowników, zajmującą się pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Zakwaterowanie dla osób zamieszkałych powyżej 60km od siedziby firmy.
Branża / kategoria:
Praca Energetyka